Novembrové novinky na našom webe

14.11.2010 15:00

V druhej polovici októbra sme na webe sprístupnili novú rubriku Napísali o nás, v ktorej monitorujeme články, ktoré sa venovali našej nízkoprahovej činnosti. V prvej polovici novembra sme zase spravili niekoko reorganizačných zmien, ktorých cieľom bolo sprehľadnenie a zatraktívnenie nášho webu. O čo konkrétne ide?

- V rubrike Dobrovoľníctvo po novom nájdete všetko čo súvisí s dobrovoľníctvom ako takým, t.j. Základné pojmy, Dobrovoľníctvo v Úsmeve ako dar, Princípy nízkoprahu, či Vzdelávanie našich dobrovoľníkov. Zároveň tam však nájdete aj Postrehy dobrovoľníkov, ktoré sme presunuli zo sekcie Čo robíme. Sekcia Čo robíme tak po novom obsahuje iba informácie o činnosti nášho nízkoprahového centra.
- Rubriku Napísali o nás sme presunuli do časti O nás, kde ju nájdete medzi ostatnými podrubrikami.
- Rubrika Zaujímavosti sa bude aj naďalej venovať zaujímavostiam zo sveta dobrovoľníctva. Po novom v nej však nájdete aj podrubriky Úsmev svätého Mikuláša, Najmilší koncert roka a Vianočný benefičný koncert, ktorých cieľom nie je len priblíženie týchto aktivít spoločnosti Úsmev ako dar, ale aj zatraktívnenie nášho webu.

Zároveň sme dokončili aj grafické úpravy nášho webu, ktoré začal realizovať náš anjel Pavol Hrabovský pri tvorbe tohto webu a ktoré úspešne dokončil admnistrátor spravodajského portálu Veterany.EU Jozef Zápotocký.

Veríme, že sa vám tieto novinky budú páčiť.

Redakcia