Májové novinky na našom webe /aktualizované)

26.05.2011 11:40

Pri príležitosti 1. výročia vzniku nášho webu sme pre vás pripravili niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré prispejú k sprehľadneniu tohto webu.

Čo sa zmenilo:

- Rubriku Ubytovňa Fortuna sme presunuli do sekcie O nás.
- Sekcia Dobrovoľníctvo bola rozčlenená na podrubriky Hľadáme dobrovoľníkov a Postrehy dobrovoľníkov
- Sekcia Na stiahnutie bola mierne upravená a doplnená o ďalšie zaujímavé materiály.
- Pribudla nová rubrika Užitočné informácie a boli do nej presunuté rubriky Nápadník, Odporúčame
, Odkazy a linky a podrubrika Naše pojekty. V tejto rubrike nájdete informácie o zaujímavých projektoch do ktorých sa môžete zapojiť a množstvo iných užitočných vecí.

Nový vizuál dostala po obsahovej stránke aj rubrika Zaujímavosti. Ponovom v nej už nenájdete preberané články o zaujímavostiach zo sveta dobrovoľníctva, ale vlastné články z úsmeváckych akcií na ktorých sme zúčastnili (predtým sekcia Zapojili sme sa), poďakvoanie dobrovoľníkom za ich prácu, bilancovanie našej činnosti a iné. Okrem nezmenených podrubrík Úsmev sävtého Mikuláša, Najmilší koncert roka a Vianočný benefičný koncert tu nájdete aj podrubriku Napísali o nás. Našim cieľom je zamerať náš web najmä na činnosť nášho nízkoprahu, ako aj priblížiť vám aktivity do ktorých sa v rámci Úsmevu zapájame. Pripomíname, že všetky informácie a zaujímavosti zo sveta dobrovoľníctva nájdete na stránke www.dobrovolnictvo.sk.

Veríme, že uvedené zmeny radi uvítate a že našu webstránku budete navštevovať aj naďalej.

Redakcia